Konkurs wiedzy o gminie Gorzyce „Nasza mała ojczyzna”

Utworzono dnia 19.03.2024

Dnia 19 marca w naszej szkole odbyła się VIII edycja konkursu wiedzy o gminie Gorzyce "Nasza mała ojczyzna" oraz IV edycja gminnego konkursu fotograficznego "Gmina Gorzyce w obiektywie. Fauna gminy Gorzyce". Swoją wiedzę na temat gminy Gorzyce, ze szczególnym uwzględnieniem jej tradycji, historii oraz walorów przyrodniczych i kulturowych, sprawdziło 21 uczniów szkół podstawowych oraz cztery osoby dorosłe. Wyniki przedstawiają się następująco: W kategorii klas 4-6: I miejsce zajęła Julia Drzazga - SP nr 2 w Gorzycach II miejsce Kinga Wór - SP nr 1 Gorzyce III miejsce Marcelina Biało - SP nr 2 Gorzyce W kategorii klas 7-8: I miejsce Wiktor Cygan - ZSP Trześń II miejsce Adrian Warchoł - SP nr 1 Gorzyce III miejsce Michał Sibiga - SP nr 2 Gorzyce W kategorii "osoby dorosłe" największą liczbę punktów zdobyła pani Rozalia Rączka, nauczyciel ZSP w Trześni. Rozstrzygnięty został także konkurs fotograficzny, na który wpłynęło 21 prac przedstawiających faunę gminy Gorzyce. Niezależne jury nagrodziło następujących uczniów: I miejsce Lena Saja, "Łabędzie nad Trześniówką", ZSP w Trześni II miejsce Julia Walska, "Las o poranku", SP Furmany III miejsce Kamil Cygan", "Bliskie spotkania z wiewiórką", ZSP w Trześni Wyróżnienie otrzymała: Michalina Broda, "Kaczki Dziwaczki na Pączku". Nagrody zwycięzcom oraz uczestnikom wręczył wójt gminy Gorzyce pan Leszek Surdy oraz dyrektor ZSP w Trześni, pan Jerzy Paw. Nagrody ufundowane zostały przez Urząd Gminy Gorzyce oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny w Trześni. Dziękujemy Radzie Rodziców za przygotowanie poczęstunku dla uczestników konkursu i ich opiekunów. Wszystkim gratulujemy i zapraszamy ponownie za rok.

Konkurs wiedzy o gminie Gorzyce „Nasza mała ojczyzna”

Utworzono dnia 19.03.2024, 22:48

Licznik odwiedzin: